Kim jestem?

Nazywam się Dominika Jaworowska. Ukończyłam studia licencjackie z filologii klasycznej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego i magisterskie z dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Pisałam w różnych miejscach, jednak ze względu na wiele ograniczeń postanowiłam założyć bloga, żeby po prostu móc pisać, bo sprawia mi to ogromną przyjemność.

Poza tym jestem wegetarianką, uwielbiam czytać książki, słuchać muzyki, poznawać ludzi i odrywać świat. Praktykuję jogę i tańczę (ostatnio commercial dance). Śmieję się z przyjaciółkami przy kawie lub naleśnikach. Podczas długich (i tych krótszych też) spacerów towarzyszy mi Rocky. Ah, i zdecydowanie za dużo czasu spędzam z Netflixem.

 

O czym piszę?

Na co dzień, pewnie tak samo jak Ty, poszukuję szczęścia. Znajdziesz tu moje odkrycia i przemyślenia na ten temat. Nie bierz ich za pewnik, nie jestem psychologiem czy wielkim myślicielem. Jestem zwykłym człowiekiem i mogę się mylić. Możliwe, że znajdziesz tu stek bzdur. Jeśli jednak do czegoś Cię zainspiruję i przyczynię się do Twojego szczęścia, będę przepełniona, uwaga, szczęściem.

 

Skąd pomysł?

Jako mała dziewczynka często mówiłam: „trzeba się uśmiechać, żeby nie chorować”. Z czasem, pod wpływem wielu wydarzeń, zapomniałam o tym. Ostatnio na nowo odkryłam, jak ważne jest w naszym życiu zadowolenie z niego. Zrozumiałam, że za mało czasu poświęcam na rozwijanie swoich pasji, spędzanie czasu z ludźmi, których kocham i po prostu szczęśliwe życie. Postanowiłam więc wykorzystać to, że lubię pisać i zaczęłam przelewać myśli na papier, yyy… na ekran.

 

Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy chcą razem ze mną szukać szczęścia i dzielić się odkryciami z innymi. Zarówno dla otwartych, optymistycznych i pozytywnie nastawionych do życia, jak i dla krytykantów oraz narzekaczy, którzy wytykają każdy najmniejszy błąd. Dlaczego do czytania i wypowiadania się zapraszam również tych ostatnich? Bo uważam, że każdy może mieć własne zdanie na każdy temat i ma prawo się nim dzielić (oczywiście w kulturalny sposób).

 

Rozgość się i popatrz ze mną przez różowe okulary.

Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: