Mama – najcudowniejsza osoba na świecie

Mama, piękne słowo, które znaczy bardzo dużo. Osoba, która kocha bezinteresownie, zawsze wybacza i wspiera. Przy okazji Dnia Matki postanowiłam poświęcić dzisiejszy wpis mojej Mamie, najcudowniejszej osobie na świecie.

Nieprzespane noce, najlepiej uśmierzające ból buziaki w zdarte kolano, cierpliwość podczas długich godzin nauki, wsparcie i akceptacja każdej decyzji. Wiem, że nie wszyscy mogą przypisać takie cechy któremukolwiek z rodziców. Jestem szczęściarą. Moi kochają mnie ponad wszystko.

Gdy o niej myślę, od razu robi mi się cieplej w środku, a na buzi pojawia się uśmiech. Mama kojarzy mi się z ciepłem, brązowymi oczami i ramionami zawsze gotowymi by mnie przytulić. Przepysznymi ciastami, puzzlami, troską o domowe zwierzaki oraz pielęgnowaniem każdego kwiatuszka. I oczywiście z trzymaniem kciuków w każdym momencie mojego życia – a gdyby coś poszło nie tak, zawsze znajdzie pozytywny aspekt i poprawi humor. Wszystkowiedząca, a raczej niezwykle mądra. Jeśli czegoś nie wiem, Ona na pewno zna odpowiedź. W końcu Mama wie o wszystkim.

Mama zastąpi każdego, ale nikt nie zastąpi jej

Teraz najczęściej spędzamy czas przy kawie w sobotnie popołudnia. Podczas naszych pogaduch minuty tak szybko lecą, że tracę rachubę, ale Mama zawsze w porę przypomni, która już jest godzina.

Kocham moją Mamę i bardzo wiele jej zawdzięczam

Każdy ma inny sposób, żeby podziękować swojej mamie za wszystko, co dla niego zrobiła. Ja co roku w ten szczególny dzień staram się zrobić coś, co sprawi jej przyjemność. Jednak wdzięczność powinniśmy okazywać przez cały rok. Wystarczy zrobić nawet najmniejszą niespodziankę lub po prostu przytulić i powiedzieć kocham.

Mama - najcudowniejsza osoba na świecie

Follow:
Udostępnij:
Close Me
Looking for Something?
Search:
Post Categories: